فروش سرور HP

کمپانی HP ، بهترین و موفق ترین شرکت در زمینه تولید سرور میباشد . از بزرگترین مزایای سرور HP ، تنوع بسیار زیاد مدل های آن بر مبنای نیازهای مختلف مشتریان است . بنابراین یکی از مهترین معیارها در تعیین قیمت، هنگام خرید یا فروش سرور HP ، نوع سرور مورد نظر خواهد بود .

این تنوع موجب می شود که مشتریان با توجه به نیازهای فعلی خود ، سروری متناسب را با بودجه ای مقرون به صرفه تهیه نموده و در آینده نیز در صورت نیاز، امکان ارتقای آن را به راحتی داشته باشند . در کنار این تنوع محصول ، تنوع در شخصی سازی و پیکربندی سرور اچ پی نیز یکی دیگر از مزایای مهم آن و البته اثرگذار در قیمت سرور اچ پی است .

فروش سرور HP (رکمونت)

 

HPE Proliant Rackmount Series یا Density Line Servers :

اصطلاح DL مخفف کلمه  Density Line بوده و به رده سرورهای خوابیده اچ پی ( Rackmount Series ) گفته میشود . سرور‌های رکمونت HPE ماژولار و منعطف بوده و همانطور که نام آنها مشخص است قابل نصب در رک می‌باشند . هر یک به تنهایی دارای ابعاد متوسطی هستند ولی با ترکیب آنها می توان کسب و کارهایی با ابعاد متوسط تا بزرگ را پشتیبانی نمود.

این مدل از سرور‌ها که قابلیت پردازش‌هایی با حجم بالا را دارند و در پردازش قدرتی بی نظیر دارند . تمامی اجزاء‌ این سرورها بر روی یک برد قرار دارد و برای سرویس دهی در حجم و ظرفیت های بالای ذخیره سازی و پردازشی کاربرد دارند. میتوان در این سرورها تا چندین منبع پردازشی را متصل نموده و تمام آنها را از طریق یک مدار کنترلر واحد ،‌ مدیریت نمود.

در این مدل از سرورها، هرچه نسلی (Gen) که انتخاب می شود بالاتر باشد، قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد. شما می توانید مرکز داده خود را با سرورهای رکمونت اچ پی به روزرسانی کنید تا کارایی ، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای کسب و کار خود فراهم کنید.

تدبیر بنییان رسام وارد کننده و عرضه کننده مستقیم قطعات سرور اچ‌ پی نسل 10 بوده و ما فروش سرور hp را به صورت مستقیم به شما ارائه می‌دهیم . همچنین در شرکت تدبیر بنیان رسام علاوه بر امکان خرید و فروش سرور اچ پی شما می‌توانید نقد و بررسی و از جمله ویژگی ‌های هر کدام از سرور‌های اچ پی را بررسی نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

فروش سرور HP (تیغه ای)

 

HPE Proliant BL Series یا Blade System :

این مدل سرور HP برای قرارگیری در سیستم های بلید اچ پی تولید می شوند. در سرورهای تیغه ای بسیاری از قطعات به منظور کاهش فضا و نیز کاهش انرژی مصرفی حذف شده اما کارایی بسیار بالایی دارند. یک مجموعه که شامل تعدادی سرور تیغه ای ، منبع تغذیه ، سیستم خنک کننده ، ارتباطات شبکه و غیره باشد تشکیل یک سیستم تیغه ای (Blade System) می دهند.

این سرورها اغلب دارای دسترسی پذیری فوق العاده بالایی بوده و برای کسب و کارهایی با ابعاد سازمانی و دیتاسنترها مناسب هستند . شکل قرارگیری این مدل از سرور HP در تیغه ها بصورت مجموعه های 8 و 16 عددی بوده و در درون محفظه هایی بنام Enclosure با مدلهای BL C3000 وBL C7000 قرار داده می شوند. سرورهای تیغه ای در واقع کامپیوتر هایی هستند که به صورت ماژولار طراحی شده اند و فروش سرور HP تیغه ای به نسبت از مدل های رک مونت کمتر است .

فروش سرور HP - Blade HP

فروش سرور HP (ایستاده)

 

HPE Proliant Tower Series یا Blade System :

این مدل از سرورهای اچ پی که از نظر قابلیت خدمات رسانی و گستردۀ سرویس دهی، برای شرکت هایی با ابعاد کوچک و متوسط مناسب هستند. این سرورها از نظر قدرت و توانایی با مدلهای خوابیده (رکمونت) و یا DL Rackmount برابری نموده و می‏توانند جایگزینی مناسب برای انواع سرورهای DL باشند اما مزیت بزرگ آنها نسبت به مدلهای DL عدم نیاز آنها به رک است و می توانند بصورت مستقل توسط کیس های ایستاده مورد استفاده قرار گیرند.

مدلهای مختلف از مجموعۀ ML100 و ML300 از مدل های خوب و پر فروش سرور اچ پی محسوب می‎شوند.

ما در تدبیر بنیان رسام محیطی ساده و بسیار امن برای فروش سرور hp ایجاد کرده ایم ، از این رو شما میتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید. با ما بهترین فروش سرور HP را از کل کشور عزیزمان ایران را داشته باشید .

هشت دلیل انتخاب سرور از نظر متخصصان شبکه و IT

در این قسمت 8 ویژگی مهم سرور HP را توضیح می دهیم که برای متخصصان شبکه و IT مهم بوده و دلیل بر فروش سرور HP بصورت زیاد می شود:

  • کانفیگ و بهنیه سازی سرور HP در سریع ترین زمان ممکن تنها با یک کلیک!
  • مانیتور و تنظیمات سرور بصورت آنی
  • گزینه ای مناسب برای پردازش ابری
  • امنیت بالا سیستم ها
  • تشخیص حمله و امکان بازسازی آسیب ها
  • مدیریت کامل و بدون واسطه از راه دور
  • رفع ایراد در سریع ترین زمان ممکن به لطف تعداد بسیار زیاد سنسورهای سرور
  • ارتقا پذیری آسان با ظرفیت بالا

ما در تدبیر بنیان رسام تمام اقلام را بدون واسطه و از شرکت های مادر در اروپا تامین و وارد می کنیم. به همین خاطر ضمن تضمین اصالت کالاها، قیمت های رقابتی و هماهنگ با نرخ جهانی آن را به شما عرضه می کنیم . برای خرید و فروش سرور  HP، دریافت مشاوره و یا اطلاعات مفید دیگر حتما با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن تماس:

021-91013636

مقالات مرتبط با سرور اچ پی