مزایای خرید سرور های کارکرده و استوک

مزایای خرید سرور های کارکرده و استوک

مزایای خرید سرور های کارکرده و استوک

کارایی

سرورهای Refurbished شده یا کارکرده مشابه با سرورهای نو هستند. همچنین گاها بسته به نوع پیکربندی پردازنده ها، حافظه و درایوها کارایی بالاتری نیز خواهند داشت.

بسیاری از دپارتمان های فناوری اطلاعات در سازمان های جهان در بازه های سالانه مشخص به دلیل قراردادشان با تولید کننده سخت افزار(IBM,HP, Dell,Cisco,…) ، سرورهای خود را به روزرسانی یا تعویض می کنند.

و این به معنی خراب بودن یا از کار افتاده بودن سرورها نیست. اکثر سرورها مشابه نو بوده و از سلامت کامل بهره میبرند توان کارایی برای ۵ تا ۱۰ سال آینده را حفظ کرده و قابل ارتقا میباشند.

 

هزینه

یک مورد سخت افزاری Refurbished شده IT هزینه بسیار کمتر از دستگاه جدید معادل خود را دارد و هزینه Total Cost of Ownershipآنها در طول زمان کمتر است. برای بسیاری از شرکت ها، دلیل اصلی خرید سرورهای Refurbished شده یا کارکرده صرفا هزینه کمتر آنها در مقایسه با معادل های New است.

بازگشت سرمایه گذاری

بودجه بخش IT خود را افزایش دهید. با توجه به هزینه های کسب کار که روز به روز در حال افزایش است، بهتر است با خرید سرور ها و تجهیزات Refurbished شده یا کارکرده در هزینه ها صرفه جویی کرده و مازاد بودجه را به بخش های مختلف IT یا قسمت های دیگر کسب و کار اختصاص دهیم.

قابلیت اطمینان

هنگامی که یک مشتری از محصولات سایت  تدبیر بنیان رسام خریداری می کند، سرور چند بار آزمایش شده است. اول، در کشور مبدا. سپس، زمانی که سرور در مرکز کنترل ما دریافت می شود. در نهایت یک آزمون سوم پس از تنظیم پیکربندی مشتری و انجام چند مرحله استرس تست قبل از ارسال.

 

نگهداری

قطعات برای سرورهای یک یا دو نسل قدیمی تر از نسل جدید، به راحتی در سراسر بازار در دسترس است. علاوه بر این، چون سرورهای Refurbished شده یا کارکرده بسیار مقرون به صرفه هستند، بسیاری از دپارتمان های فناوری اطلاعات قطعات اجزای اصلی را در انبار خود ذخیره می کنند و آماده استفاده هستند.

از این رو فرآیند Maintenance یا نگهداری تجهیزات Refurbished پرهزینه نیست.

مزایای خرید سرور های کارکرده و استوک
مزایای خرید سرور های کارکرده و استوک

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تحویل

به طور کلی، زمان قابل توجهی نیست. فروشگاه تدبیر بنیان رسام دارای موجودی گسترده ای از تجهیزات HP  و Cisco میباشد.  و این به این معناست که ما می توانیم سفارشات دریافت و فروش پیکربندی های سرور را انجام دهیم که اغلب می تواند یک روز یا حداکثر در عرض چند روز (با احتساب فرآیند تست) آماده تحویل باشند.

ارسال نظر

اطلاعات تماس